poniedziałek, 30 stycznia 2012

IMAGINE

IMAGINE


Jesteś byłą dziewczyną Harrego. Nadal utrzymujecie kontakt mimo tego, że teraz ma mniej czasu bo należy do zespołu. Jesteście w bardzo dobrych stosunkach.  Piszecie ze sobą gdy tylko znajdziecie chwilę czasu. Harrego otacza wiele pięknych dziewczyn każdego dnia i czujesz się trochę zazdrosna ale tłumaczysz sobie , że już miałaś swój czas, rozstanie było waszą wspólną decyzją i musisz patrzeć w przyszłość... a z resztą Hazza po Tobie miał już dwie dziewczyny i Ty też powinnaś pójść na przód
W końcu umawiacie się w Waszym ulubionym miejscu w Londynie. Jest to Trafalgar Square. Kiedyś Harry wrzucił Cię do jednej z fontann znajdujących się na placu i oblewaliście się wodą jak małe dzieci. Dostaliście mandat, ale nie przejeliście się tym, ponieważ byliście w sobie zakochani i nic nie było  w stanie was zasmucić... 
Szykujesz się na spotkanie. Zakładasz piękna białą dziewczęcą sukienkę i jeansową kurtkę. Na włosy zakładasz opaskę.
Siadasz na ławce na placu i czekasz na Harrego. Nagle spostrzegasz Hazzę, który się wygłupia podskakując jak baletnica. Śmiejesz się... Harry podchodzi do Ciebie, wstajesz i dajecie sobie delikatnego buziaka w policzek. Siadacie na ławce i zaczynacie wspominać. Rozmawiacie przez długie godziny. Wracasz do domu i zdajesz sobie sprawę z tego, że Twoje uczucia do niego nie zniknęły. Gdy myślisz o jego uśmiechu,jego oczach, pięknych uroczych loczkach i o chwilach,które razem spędziliście w twoich oczach pojawiają się delikatne łzy. Jesteś wściekła na siebie, że się z nim spotkałaś, bo znowu zaczęłaś coś do niego czuć. 
Wieczorem wychodzisz na Trafalgar Square i patrzysz na pamiętną fontannę. Bryza z oczu wpada Ci do oczu. Zamykasz oczy i śmiejesz się przypominając sobie o tamtym dniu sprzed lat. Nagle słyszysz śmiech Hazzy. Wychylasz się zza fontanny i widzisz jak Hazza tapla się w wodzie śmiejąc się tak słodko jak wtedy. Patrzysz na niego aż nagle Cię zauważa. Wchodzisz do fontanny i taplasz się razem z nim. Upadacie do wody i zaczynacie rozmawiać cali przemoknięci...  Harry uśmiecha się a na jego twarzy pojawiają się dołeczki, które uwielbiasz.
Harry mówi nieśmiale " Pewnie zastanawiasz się co tu robię" Patrzysz na niego z zaciekawieniem Harry przełyka ślinę i mówi " Odkąd zerwaliśmy nie spotkałem dziewczyny, przy której mogę się czuć tak swobodnie jak przy Tobie. Codziennie koło mnie kręci się tyle pięknych dziewczyn, ale żadna nie jest Tobą. Wiem, że teraz to nie ma znaczenia  ale umawiając się z Tobą miałem nadzieję, że ..." Delikatnie zasłaniasz mu usta palcem. Uśmiechasz się do niego patrząc mu głęboko w oczy i mówisz "Już nic nie mów" i dodajesz " Też Cię kocham głuptasie " i mocno się w niego przytulasz.

9 komentarzy:

 1. jak ty wymyślasz takie zajebiste imaginy??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. haha. Dziękuję :)) siadam nad laptopem myślę co bym chciała przeżyć i jakoś tak samo przychodzi :) Spróbuj :))

   Usuń
  2. Mam to samo ale jednocześnie za mało odwagi żeby usiąść i to co mam w głowie przelać na papier :)

   Usuń
 2. niesamowite *_*
  Kocham <33

  OdpowiedzUsuń
 3. Awww :) Kolejny świetny Imagine :) Oby takich więcej :) xx

  OdpowiedzUsuń
 4. kocham , kolejny genialny imagine <:

  OdpowiedzUsuń
 5. popłakałam się jak to czytałam. proszę o więcej takich <3

  OdpowiedzUsuń
 6. Twoje imaginy są mega !!!

  OdpowiedzUsuń