niedziela, 29 stycznia 2012

IMAGINE ZAYN


IMAGINE  wersja z Zaynem


Jesteś na wycieczce szkolnej we Włoszech. Chłopcy z 1D mają koncerty przez dwa dni w Rzymie. 
Jest piękny dzień, zwiedzacie centrum miasta, stoicie przy fontannie "Di Trevi", odwracasz się tyłem do fontanny i wrzucasz monetę na szczęście... Odwracasz się i cieszysz się jak małe dziecko. Nagle słyszysz głos " Mogę wiedzieć czego sobie życzyłaś? " Podążasz za głosem i zauważasz przystojnego bruneta z seksownym pociągającym wzrokiem w seksownej koszuli, która opina jego ciało. Po chwili ciszy odpowiadasz " Życzyłam dużo zdrowia dla mnie i dla mojej rodziny, a Ty? ". Przedstawił się "Jestem Zayn" i dopowiedział: "A ja nie zdradzam, ponieważ się nie spełni" i pokazuje Ci uroczo koniec języka mrużąc oczy tak, że masz ochotę go pocałować... i mówisz " Miło Cię poznać, jestem (twoje imię)  Śmiejecie się. Zarumieniłaś się i patrzyłaś w ziemię. Zayn lekko złapał Cię za brodę i wziął Twoją głowę delikatnie do góry i spojrzał Ci głęboko w oczy.  Zapytał cię czy chcesz iść z nim na lody tutaj do lodziarni obok. Zawstydziłaś się. Odpowiedziałaś, że jesteś na szkolnej wycieczce i nie możesz się oddalać. Więc Zayn zapytał gdzie jest Twoja kwatera i czy sama mieszkasz w pokoju.  Podałaś adres i odpowiedziałaś, że mieszkasz  w pokoju z koleżanką. Zayn spojrzał na Ciebie jeszcze raz, zatopiliście się w swoich oczach i powiedział "Wywieś za okno bluzkę w kratkę. Do zobaczenia". Byłaś podekscytowana... Gdy wróciliście do hotelu wywiesiłaś swoją ulubioną koszulę w kratkę za okno, żeby Zayn poznał, który to Twój pokój...


Wieczorem siedzisz w pokoju z koleżanką, rozmawiacie, śmiejecie się aż w końcu zasypiacie. Nagle budzi Cię głos Zayna dobiegający z dworu. Wyglądasz przez okno a Zayn pokazuje abyś zeszła na dół... Wymykasz się przez okno, Zayn pomaga Ci wyjść. Niechcący przewracasz wazon ale koleżanka nadal śpi jak zabita. Siadacie na ławce za budyniem i przykrywacie się kocem. Zayn wyciąga lody i Cię częstuje. Rozmawiacie aż do wschodu słońca aż nagle zasypiasz na jego ramieniu. O 7.00 Zayn Cię budzi bo wie, że o 8.00 musisz być na śniadaniu.
Szybko się budzisz i wstajesz. Zayn szybko łapie Cię za rękę, całuje w nią i mówi " Wiesz jakie było moje marzenie wtedy pod fontanna?"
Spoglądasz na niego z pytającym wzrokiem. Dopowiedział " Powiem Ci jak mi dasz buziaka" . Nie mogłaś się mu oprzeć więc nachyliłaś się nad nim by dać mu buziaka w policzek a on złapał Cię za ręce, przyciągnął do siebie tak, że usiadłaś mu na kolanach. Ustawił Cię przodem do siebie i zaczął Cię całować. Odwzajemniasz pocałunek. Patrzycie na siebie porządliwym wzrokiem, on łapie Cię za pośladki przysuwa jeszcze bardziej do siebie i całuje Cię po szyi a potem namiętnie w usta...  Ta chwila jest niesamowita, nie masz ochoty tego kończyć ale wiesz, że musisz iść do hotelu przygotować się na zbiórkę.
Gdy już Zayn po kilku minutach postanawia Cię puścić przyciąga z powrotem do siebie i mówi Ci na ucho " Moim marzeniem było spotkanie, takiej dziewczyny jak Ty" i dodaje " Do zobaczenia" i całuje delikatnie w usta, dając Ci do ręki karteczkę z numerem telefonu...

7 komentarzy:

 1. hahaha.<3 zajebiste:*
  a ja właśnie jadę do Włoch w maju.<3<3

  OdpowiedzUsuń
 2. Kurde to jest niesamowite ;33
  Kocham <333

  OdpowiedzUsuń
 3. ŚWIETNE! Poproszę więcej IMAGINE z Zaynem <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Moja siostra CHCE więcej IMAGINE Z ZAYNEM MA opsesję NA 1D I ONA KOCHA ZAYNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!:3 :3 :3 <3

  OdpowiedzUsuń
 5. W lipcu jade do Włoch :D obym spotkała Zayna ! <3

  OdpowiedzUsuń