sobota, 28 stycznia 2012

IMAGINE

IMAGINE


Znacie się z Harrym już jakiś czas. Poznaliście się w Londynie gdy byłaś na wakacjach. Spędzaliście ze sobą dużo czasu... Gdy wróciłaś do Polski nadal utrzymywaliście kontakt. Rozmawialiście na skypie, przez telefon, sms... Podczas jednej z rozmów pytasz Hazzę czy możesz go odwiedzić, ponieważ się steskniłas. Po chwili wahania Harry odpowiada, że wyjeżdża i nie wie kiedy wróci... Czujesz się rozczarowana ale nie dajesz po sobie tego poznać...
Harry nie daje znaku życia od paru dni. Martwisz się ale uznajesz, że jest zapracowany i nie ma czasu.
W sobotni zimowy wieczór siedzisz sama w pokoju. W tle leci Coldplay- twój ulubiony zespół. Jesz angielskie tosty, które popijasz gorącą czekoladą z piankami, którą przywiozłaś z Londynu.
Nagle dzwoni telefon. Zdziwiłaś się bo jest już dość późno. To Harry. Od razu pojawił się uśmiech na Twojej twarzy.
Rozmawiacie ale po chwili Harry pyta ile jest u Ciebie stopni ciepła bo jest mu bardzo zimno. Zaskoczona pytaniem podchodzisz do okna i widzisz zmarźniętego Hazzę z trzema wielkimi walizkami... Harry rozpina kurtkę a na jego bluzce zauważasz napis " A czy ja mogę odwiedzić Ciebie?" a przez telefon słyszysz dwa magiczne słowa " Kocham Cię"12 komentarzy:

 1. MM... UMARAM ;3 kocham Twoje imagines

  OdpowiedzUsuń
 2. bożeee uwielbiam twoje imagine!!!!!! <333

  OdpowiedzUsuń
 3. Twoje imagines są boskie, mogłabym czytać to cały czas ; )

  OdpowiedzUsuń
 4. O ja pieprze... BOSKIE <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Pisz dalej... zakochałam się w tym.!!!
  @Marcelina_D

  OdpowiedzUsuń
 6. Ojeejku jakie to słodkie *.* pisz dalej :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Cudowne ! *____*

  OdpowiedzUsuń
 8. szkoda, że takie krótkie są ale jaram się <3

  OdpowiedzUsuń
 9. one są boskie !!! :)

  OdpowiedzUsuń
 10. really what is fiction not imagine this is true apart from the beginning but from that moment when SIZE but then Harry asks how many degrees is a girl because he is cold it became naprade only then that we were both in London I love you luiza . luiza's my girl no one knows but you guys with 1d, and our family.

  OdpowiedzUsuń